22 września 2014

Creative Blog Tour vol. 1346


Hello today! It's been while :) I'm here with some "interesting" facts about me. Sweet Gosia from smile-dont-kill-anyone.blogspot.com invited me to this fun, thank you Girl! :) It wasn't easy to define myself and answer this 4 simple questions, but here it is (woop! woop!):

1. Nad czym obecnie pracuję? What am I working on?


Obecnie pracuję nad kilkoma projektami równocześnie plus kilkoma projektami firmowymi. Czas nie jest z gumy, czasami ciężko mi wygospodarować kilka chwil dla siebie, ale gdy jestem w biegu i wiele sie dzieje daje mi to sporo radości i jeszcze więcej energii! Dużą część mojego twórczego czasu pochłania teraz PL i jest to jedna z najfajniejszych rzeczy, która mi się ostatnio przydarzyła! :)
I am currently working on several projects at the same time plus several projects for my company. Time is not made ​​of rubber, sometimes it’s hard for me to economize a few moments for myself, but when I'm on the run and a lot is happening it gives me a lot of joy and more more energy. A big part of my creative time consuming now PL and is one of the coolest things that happened to me recently!

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży? How does my work differ from others of its genre?


Czym się różni? Hm. Może tym, że zawsze wrzucam na prace mnóstwo przydasi? Albo, gdy robię PL, to tylko ja wiem, o co mi chodzi (Mira <3) i wychodzi jakiś scrapbookingowy bełkot. Nie wiem, staram się robić prace tak jak je czuję :)
What is the difference? Hm. Maybe this, that I always throw a lot of embellishments on my works? Or when I'm doing my PL spreads, it's just I know what I mean (Mira <3) and it sometimes goes like scrapbook’s gibberish. I do not know, try to do the work I feel like it :)

3. Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)? Why do I write/create what I do?

Bloga piszę po to, aby dokumentować moje tworzenie i aby dzielić się z ludźmi moją pasją.
I write this blog to document my creations and to share with people my passion.

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)? How does your writing/creating process work?


Najpierw dobieram kolory, które są dla mnie bardzo ważne. Potem przekopuje się przez przydasie i układam prace. Czasami trwa to godzinę, czasami 5 ;) Na koniec zwykle wykańczam pracę jakimś tuszem i chlapaniami. Potem zdjęcia, wpis do notesu by nie zapomnieć i gotowe! Można robić następną! ;)
First, I choose colors and  this is very important moment to me. Then I’m digging in my embellishments and arrange work. Sometimes it takes an hour, sometimes 5 ;) At the end I’m finishing it up with ink and splatters. Then I’m taking photos, writing all details to the notebook (I don’t want to forget all details) and here we go, I can start new creation! :)

To sending this fun out in the world I choose: 
talented Noomiy

and lovely Marta

Do the good, Girls! In this place I want to huuug and squeeze my friend Fasoolka :) She was the third but at the last minute she resigned :) Thank you for your attention! :)
Have a good day!
Ewa

5 komentarzy:

 1. Łooo! świetnie się to czytało. ;)) I mam to samo, czasem kleje prace w godzine a czasem przez 3 godziny przekładam papiery i nic. :D I oczywiście czekam z niecierpliwością na efekty nowych projektów. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, masz duuużo racji :D PL w Twoim wykonaniu wygląda świetnie, ale faktycznie używasz takiej ilości dodatków że czasem ciężko się połapać. Za to kolory! Jejku jejku, cudnie je dobierasz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki! więc to rzeczywiście może być mój znak rozpoznawczy! :D

   Usuń
 3. kocham Twoje szalone, kolorowe, cudownie bałaganiarsko poukładane prace! no i też, mam dokładnie tak samo z papierami i procesem twórczym :D

  OdpowiedzUsuń