26 maja 2014

OMG! Seriously?!

O mój Boże, nie było mnie tu prawie pół roku - nie, nie odpoczywałam, przeprowadzałam się, pracowałam, wymyślałam i projektowałam, urządzałam pracownię i biuro w jednym, i oto jestem :) Mam nadzieję, że ktoś tu czasem jeszcze zagląda :) Postanawiam poprawę i rozprostowanie świerzbiących paluchów - jak dobrze jest mieć znów gdzie scrapować! :)

Oh my God, I have not been here for almost half a year - no, I wasn't rested, I was moving, working, inventing, designing, creating studio & office in one, and here I am :) I hope someone is still looks here :) I decide improve and stretch my stiff fingers - how good it is to have  where to scrap again! :)

Przychodzę do Was dziś z LO do Scrap Map #41 (Dziewczęta się reaktywowały! Trzeba było to uczcić :) Scrap robiony głównie na papierach Studio Tekturkowych, z najnowszych kolekcji One Way Ticket i Hey Kiddo! Zdjęcie już też kiedyś było, ale musicie się uzbroić w cierpliwość - tak wyglądają spacery z moją siostrą, ona przodem, ja z tyłu z aparatem :) Dodatki to głównie Studio Calico, Ohdeerme Kit i.. nawet jakieś, znów, Studio Tekturkowe sprawy :)

I come to you today with LO for Scrap Map#41 (Girls are reactivating! We have to celebrate it :) Scrap made ​​mainly in papers from Studio Tekturek - from the latest collections One Way Ticket and Hey Kiddo! Image has been  once, but you have to be patient - this is how look my and my sister's walks - she is ahead, I'm at the back with the camera :) Embellishments are mainly from Studio Calico Kits, Ohdeerme Kits and, again, from Studio Tekturek : )


Nic to, lecę dalej kleić nowego scrapa :) Pozdrawiam!

I'm going to make new LO now :) Hugs!

Ewa

7 komentarzy:

 1. prześwietny! czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny LO ! UWIELBIAM TE KOLORY !

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dobrze, że wróciłaś! <3
  scrap jest absolutnie czadowy, energia z niego bije na kilometr!

  OdpowiedzUsuń
 4. ten jest zdecydowanie mój ulubiony ! genialny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam go! Ten papier mapowy jest po prostu cudny, że zal mi go ciąć :P

  OdpowiedzUsuń